FUNDACJA GOSPODARCZA - BEZROBOTNYM SŁAWPOL WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ GDAŃSK - BYDGOSZCZ to fundacja non-profit. Prowadzimy pośrednictwo pracy i szkolenia zawodowe.

OVERVIEW

The site fundacja-slawpol.eu presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have downloaded eighteen pages within the web page fundacja-slawpol.eu and found nine websites linking to fundacja-slawpol.eu.

FUNDACJA-SLAWPOL.EU TRAFFIC

The site fundacja-slawpol.eu is seeing alternating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacja-slawpol.eu

Traffic ranking (by month) for fundacja-slawpol.eu

Traffic ranking by day of the week for fundacja-slawpol.eu

LINKS TO FUNDACJA-SLAWPOL.EU

WHAT DOES FUNDACJA-SLAWPOL.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-slawpol.eu Mobile Screenshot of fundacja-slawpol.eu Tablet Screenshot of fundacja-slawpol.eu

FUNDACJA-SLAWPOL.EU SERVER

We found that a single root page on fundacja-slawpol.eu took one thousand nine hundred and sixteen milliseconds to load. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so our web crawlers consider fundacja-slawpol.eu not secure.
86.111.241.39

We detected that fundacja-slawpol.eu is using the Apache os.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Pobierz deklarację, wypełnij i wyślij na nasz adres korespondencyjny ul." I noticed that the web site also stated " Grunwaldzka 108, 80-244 Gdańsk." They also stated " Kliknij tu, aby pobrać deklarację. Zamieścić swoje ogłoszenie w dziale Szukam Pracy. Jesteś pracodawcą i szukasz pracownika? Możesz zamieścić swoje ogłoszenie w dziale Dam Pracę. Kliknij tu, aby przejść do naszego Banku Ofert Pracy. Lub prześlij swoje ogłoszenie na e-mail pracafundacja-slawpol." The meta header had fundacja as the first keyword. This keyword was followed by gospodarcza, bezrobotnym, and bezrobotni which isn't as important as fundacja. The other words the site uses is bezrobocie. niepełnosprawni is also included and might not be understood by search crawlers.

SEE MORE WEB PAGES

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko

Fundacja Słoneczko wspólnie z Fundacją Brawo Wy realizuje projekt, poprzez który Kinga Kaczmarek wykorzystując swój talent zbiera. Stowarzyszenie Dać Siebie Innym, którego Prezes jest Pan Janusz Bukowski jest organizatorem imprezy charytatywnej Wybiegaj Sprawność,. CZESŁAW MOZIL wystąpił dla naszych Podopiecznych. CZESŁAW MOZIL wystąpił dla naszych Podopiecznych, przyjaciół, wolontariuszy i wszystkich tych, którzy nas wspierają i są zawsze.

Aktualności fundacji - Fundacja na Rzecz Chorych na SM

Witaj na stronie Fundacji na Rzecz Chorych na SM im. Odwiedź nasz profil na Facebook. 29-30 marca biuro fundacji dyżuruje w godzinach 9-14. W poniedziałek 26 marca 2018 biuro fundacji przy ul. Dunajewskiego 5, a także nasz sklep medyczny oraz wypożyczalnia sprzętu przy ul. Józefa 5 będą wyjątkowo czynne tylko do 13.

Aktualności Fundacji

Rozwój turystyki medycznej w Polsce - fundacja-steczkowskiego.pl

Polska - idealne miejsce na rekonwalescencję. Czym jest turystyka medyczna? Próba definicji turystyki medycznej. Jak rozwija się turystyka medyczna w Polsce? Turystyka medy.

Aktualności

Wielkanocna Paczka dla Rodaka ze Lwowa! Zapraszamy do włączenia się w kolejną edycję akcji pomocy charytatywnej organizowanej przez Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowską Fundacja im. Jadwigi wraz z Partnerami, którym dziękujemy za współpracę. Zbiórka trwa do 12 marca 2018r. Gościmy młodzież ze Lwowa! Praktyki zawodowe w Niemczech! PRAKTYKI ZAWODOWE W NIEMCZECH. 16 -sta Edycja praktyk ukraiński.